Великий досвід реєстрації бізнесу Зробимо усе під ключ

Відправивши інформацію на електронну адресу, нотаріус попередньо підготує всі необхідні документи.
Записатися на прийом

Консультація нотаріуса

Приватний нотаріус Києва

ЯКОВЧУК НАТАЛІЯ МИХАЙЛІВНА

"Моя мета - Професійно допомагати людям. Звертайтеся в зручний для Вас час. Завжди рада допомогти і Відкрита для Вас!"

Нотаріальна діяльність нотаріуса ґрунтується на трудовому досвіді, отриманому за роки роботи в державній нотаріальній конторі, завдяки приватній нотаріальній практиці і постійного підвищення кваліфікації.

Нотаріальна контора має зручне розташування у метро і надає весь спектр нотаріальних послуг, тому Ви завжди можете звернутися за консультацією та допомогою по цікавить Вас. Ви завжди можете розраховувати на те, що Вас вислухають, проконсультують, допоможуть, поставляться з увагою і розумінням.

Приватний нотаріус Яковчук Наталія Партнер Асоціації фахівців з нерухомості України
Приватний нотаріус Яковчук Наталія Партнер нотаріальної палати України
Приватний нотаріус Яковчук Наталія Партнер Асоціації правників України
Записаться на приём

10 заповідей клієнтоорієнтованості в нашій нотаріальній конторі

  • 1 Клієнт приходить з проблемою, а піти повинен без неї Клієнт приходить не за вчиненням нотаріальної дії, а за рішенням своєї проблеми. Саме це ми і надаємо.
  • 2 Кожен клієнт на все життя З кожним клієнтом ми вибудовуємо відносини на все життя. Незалежно від того, з яким питанням він звернувся до нас зараз.
  • 3 Особистий контакт з клієнтами Контакт з клієнтом повинен бути не тільки професійним, а й особистим. Ми ввічливі і приємні в спілкуванні.
  • 4 Ми не відмовляємо, ми пропонуємо варіанти вирішення Ми завжди шукаємо і знаходимо варіанти вирішення для клієнта. Навіть якщо ми самі не можемо зробити те, що йому потрібно, ми допомагаємо клієнту знайти рішення в іншому місці.
  • 5 Ми завжди перевершуємо очікування, робимо більше і краще, ніж обіцяємо. Ми прагнемо до того, щоб кожен клієнт отримував більше, ніж очікує: краще обслуговування, оперативне вчинення нотаріальних дій, економія коштів.
  • 6 Якщо ми чогось не знаємо або не вміємо - це наша проблема При будь-якій складній і нестандартної ситуації, ми беремо тайм-аут для того, щоб знайти найкраще для клієнта рішення.
  • 7 Клієнт не знає всіх наших можливостей Ми завжди навчаємо і інформуємо клієнтів про додаткові можливості нашої нотаріальної контори.
  • 8 Конфлікт не повинен руйнувати відносини з клієнтом Будь-які складні і конфліктні ситуації ми дозволяємо з принципу «Виграв-Виграв».
  • 9 Ми відкриті для будь-яких скарг і пропозицій клієнтів Ми постійно просимо зворотний зв'язок, як позитивну, так і негативну, щоб рости і розвиватися далі.
  • 10 Ми не стоїмо на місці, кожен день ми прагнемо працювати з клієнтами все краще Постійний розвиток клієнтоорієнтованості. Ми шукаємо і пропонуємо нові варіанти поліпшення відносин з клієнтами.

Відгуки клієнтів Ви завжди можете отримати як кваліфіковану консультацію, так і необхідну нотаріальну послугу

Контакти нотаріуса
м. Київ
пр-т. Степана Бандери, 8
+380 (93) 076 65 56
+380 (44) 418 87 86